Factoria d'Arrel

Imatges de la Fira
KUKAI DANTZA KONPAINIA
Álvaro de la Peña
Cridacompany - Divendres 8 de novembre 21h
Kepa Junkera & Josep Ma. Ribelles
Proyecto d_ruses
Rudy & the Lickshots
Sandra Rossi
Factoria Mascaró
Paco Asensio
Nakki
L'Obrador dels Somnis
Obrint Pas - Dissabte 9 de novembre 20h
Joana Serrat
Jordi Rocosa
Muchachito Bombo Infierno - Dissabte 9 de Novembre 23:30h
Iguana Teatre
Urbàlia Rurana
Salao Flamenco Eléctrico
Fem sonar les musiquetes i Joan Alfred
Acto
Bachir Bensaddek
Josep Pedrals
Membres de la Passió d’Olesa
Moussu T e lei Jovents
Mor Karbasi
Circ Pànic
Miquel Gil i Pep Gimeno "Botifarra"
La Rueda Teatro Social
Quico's
Kiko Veneno & Cordes del món - Divendres 8 de novembre 21h
Rara Woulib
PIA - Projectos de Intervenção Artística
Gani Mirzo
Dallonses
Banda de l'Escola Municipal de Música de Berga i Comediants
Xeremiers de Mallorca
Jordina Biosca
Lou Dàvi & Pythéas
CollectifPops
Dr Batonga
Rusó Sala & Kekko Fornarelli Trio
Lichtbende
La terrasseta de preixens
Goulamas'K
Músiques en terres de cruïlla - Diumenge 10 de novembre 18h
Esbart dansaire de Mollet
DJ Marcel Casellas
Romanistambul
Slidemedia
Jordi Savall & Hespérion XXI - Dijous 7 de novembre 21h
Folkifesta
MuOM, Barcelona Overtone Singing Choir
Cobla Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Thomas Chaussebourg
Les Violiles
Barcelona Ethnic Band
Cor de Noies de Matadepera
Free Folk
Albert Palomar
Barcelona Gipsy Klezmer Orquestra
Adolfo Osta
Sergi Sirvent
Cia. Sònia Sánchez & Jordi Molina
Le Parody
Duet Tenora i Acordió & Quartet Insòlit
D’aquí i d’allà
Inxa Impro Quartet
Filastine
Rocío Márquez
Compadres
Taaroa Teatre i Bufa & Sons
Marsupialis
Nevoa
Lluís Escartin
Sonagralla
Caravan Palace
Faber Teater
Centre Chorégraphique National de Caen Basse-Normandie
Albena teatre
Associació Cultural Recreativa de Fals
Kaulakau
Germà negre
Franca Masu
Mascarimirì
Isaac Ulam & Jose Domingo
Colectivo cautivo
Esbart Dansaire de Rubí
Aziza Brahim
Nats Nus
la Canalla
Lavinia Productora
Fet a mà
els Laietans
AKA Balkan Moon
Orxata
Jordina Biosca
geganters de Manresa
Tazzuff
La colonia
Castanha é Vinovèl
Sonido Vegetal
Petita Festa
Mans Petites
Galiot Teatre
Tutatis
Els Catarres
Xarnege

Destaquem:

 

Fira Mediterrània de Manresa - Roots Factory
 
X
Carregant