Factoría de Raíz

Imágenes de la Feria
Taaroa Teatre i Bufa & Sons
Músiques en terres de cruïlla - Diumenge 10 de novembre 18h
Marsupialis
Goulamas'K
Mor Karbasi
Barcelona Gipsy Klezmer Orquestra
Moussu T e lei Jovents
Fet a mà
Els Catarres
Circ Pànic
Barcelona Ethnic Band
Germà negre
Rudy & the Lickshots
CollectifPops
Miquel Gil i Pep Gimeno "Botifarra"
Le Parody
Galiot Teatre
Proyecto d_ruses
Acto
Lluís Escartin
Bachir Bensaddek
Quico's
MuOM, Barcelona Overtone Singing Choir
Gani Mirzo
Slidemedia
Romanistambul
Thomas Chaussebourg
Compadres
Sonagralla
Colectivo cautivo
La Rueda Teatro Social
Lichtbende
Mascarimirì
Nakki
Cobla Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Adolfo Osta
Sergi Sirvent
KUKAI DANTZA KONPAINIA
Rocío Márquez
La colonia
Free Folk
Rara Woulib
els Laietans
Kiko Veneno & Cordes del món - Divendres 8 de novembre 21h
Dallonses
Cor de Noies de Matadepera
Caravan Palace
Lavinia Productora
Obrint Pas - Dissabte 9 de novembre 20h
Orxata
Dr Batonga
Xeremiers de Mallorca
Tazzuff
Franca Masu
PIA - Projectos de Intervenção Artística
Isaac Ulam & Jose Domingo
DJ Marcel Casellas
geganters de Manresa
Fem sonar les musiquetes i Joan Alfred
Sandra Rossi
Esbart dansaire de Mollet
Faber Teater
Rusó Sala & Kekko Fornarelli Trio
Jordina Biosca
Centre Chorégraphique National de Caen Basse-Normandie
Mans Petites
Sonido Vegetal
Albena teatre
Esbart Dansaire de Rubí
Kaulakau
la Canalla
Kepa Junkera & Josep Ma. Ribelles
Jordina Biosca
Albert Palomar
Nats Nus
Duet Tenora i Acordió & Quartet Insòlit
Tutatis
Jordi Savall & Hespérion XXI - Dijous 7 de novembre 21h
Lou Dàvi & Pythéas
Cridacompany - Divendres 8 de novembre 21h
Cia. Sònia Sánchez & Jordi Molina
Filastine
Joana Serrat
Álvaro de la Peña
Banda de l'Escola Municipal de Música de Berga i Comediants
Salao Flamenco Eléctrico
AKA Balkan Moon
Urbàlia Rurana
Castanha é Vinovèl
L'Obrador dels Somnis
Factoria Mascaró
Muchachito Bombo Infierno - Dissabte 9 de Novembre 23:30h
D’aquí i d’allà
Josep Pedrals
La terrasseta de preixens
Membres de la Passió d’Olesa
Inxa Impro Quartet
Jordi Rocosa
Aziza Brahim
Nevoa
Paco Asensio
Les Violiles
Iguana Teatre
Associació Cultural Recreativa de Fals
Folkifesta
Xarnege
Petita Festa

Destacamos:

 

Fira Mediterrània de Manresa - Roots Factory
 
X
Cargando